VELKÝ VÝPRODEJ se slevami až do -80%

ZÁKAZNÍCKY SERVIS: shop@lulis.cz

Úvod Fashion Magazín Pozor, pozor! Černý slevový víkend je tady!

Pozor, pozor! Černý slevový víkend je tady!

Nejšílenejší nákupní víkend je tady! Takže připravit se, pozor… a rychle si ulovit ten Váš vysněný kousek

Jako každý rok je zde listopadový Black Friday, tedy černý pátek. Zní to sice mírně morbídné, ale opak je pravdou! Pro některé začíná ten nej víkend v roce 🙂 Jelikož jsme holky nejen krásné, ale i moudré, a chceme být ještě moudřejší, na začátek si objasníme pár pojmů z historie. Co to vlastně ten Black Friday je? Jak mnoho věcí i Černý pátek k nám dorazil z Ameriky. Je to den, kdy obchody nabízejí největší slevy a je začátkem vánočního nákupního šílenství.

Tento mírně morbidní pojem vznikl ve Philadelphii, kde každoročně den po díkůvzdání, tedy v pátém docházelo k obrovským dopravním kolapsem. Jelikož taková situace nepřála nákupem, aby obchodníci přitáhly lidi do obchodů, zavedli v tento den obrovské slevy A tento den slev se natolik ujal, že se rozšířil do celého světa. A nedivíme se, každý rád nakoupí za ty nejvýhodnější ceny 🙂

Černý pátek je zavedeným termínem už iv našich zeměpisných šířkách a nedivíme se. Během tohoto dne si mnozí z nás mohou dovolit i to, co jinak bylo nedostupné, doplnit si zimní šatník, vybavit domácnost, zda vybavit vánoční dárky.

Black Friday jsme neobešli ani u nás. Poctivě sme se připravovali a aby toho nebylo málo, připravili jsme pro Vás celý nákupní víkend. Od pátku do neděle si můžete nakoupit boty, oblečení, kabelky nebo bižuterii se slevami až do -70%. A jako bonus od nás ke každému nákupu dostanete poštovné zdarma (platí i na nezlevněné zboží). Takže prohlídnete si naši nabídku, připravte se a pak pečlivě stříhnete, abyste nepromeškali ten svůj vysněný kousek, protože počet kusů je omezen 🙂 Nakupovaní zdar!

Ďalšie članky

Buďte mezi prvními informováni o slevách, novinkách a akcích


doprava zdarma při nákupu nad 1500 kč
60 dní na vrácení zboží
bezpečná platba na dobírku nebo platební bránou
rádi poradíme, pomůžeme
pravidelné novinky a slevy