Naše nová VÁNOČNÍ KOLEKCE již na e-shopu

ZÁKAZNÍCKY SERVIS: shop@lulis.cz

Výměna nebo vrácení zboží

Co když se Vám zakoupené zboží nebude líbit, nebo Vám nebude sedět velikost? Při nákupu na Lulis.cz máte celých 60 dní od prevzetí zboží na vrácení nebo výměnu bez udání důvodu.

Postup při vrácení, výměne nebo reklamaci:

  1. Vyplňte „formulář na odstoupení od smlouvy“, který naleznete níže. Ve formulář si vyberte , zda si přejete vrátit platbu na účet, nebo by ste si přáli poslat náhradní zboží (v případě rozdílné ceny vráceného a náhradního zboží bude cenový rozdíl vyrovnán).
  2. Vyplněný formulář a faktúru přibalte k nepoškozenému, jen obvyklým způsobem vyskoušenému zboží.
  3. Pošlite zásílku poštou zpázky na naši adresu FashionShop.sk, s.r.o., Kúpeľná 6, 080 01 Prešov, SR. (Dopručujeme zboží posílat poštou jako doporučený list, případně balík, abyste měli doklad o zaslání a v případě nedoručení zásílky měli pro poštu doklad pro reklamácii)

Po přijetí a zkontrolovaní zboží Vám následně bez jakýchkoliv dotazů pošleme sumu za zboží nebo Vámi vybrané náhradní zboží.

Stáhněte si Formulář pro odstúpení od smlouvy zde

Tip: V případě, pokuď nemáte možnost si formulář vytlačit, postačí, pokuď nám rukou na faktúru napíšete, zda byste si zboží přáli vrátit nebo vyměnit za jiné zbožía a připíšete číslo účtu, případně nové zboží, které si přejete poslat.

Více informáci neleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách .

Buďte mezi prvními informováni o slevách, novinkách a akcích


doprava zdarma při nákupu nad 1500 kč
60 dní na vrácení zboží
bezpečná platba na dobírku nebo platební bránou
rádi poradíme, pomůžeme
pravidelné novinky a slevy